’’ Наша     студія  особлива  тим, що ми набираємо не тільки  талановитих, а  й тих,  хто хоче  малювати. З них часто виходять  чудові  художники. У нашій  студії головне – що  вона  творить людину, утверджує  дитину  у її вмінні,  розвиває  її особистість ’’.

                                                                                  Наталія Захарченко.

.

’’ В  основі діяльності студії  розвиток вільної  дитячої творчості. Викладати  у дітей – важка праця, оскільки кожна дитина – це  не тільки  яскрава індивідуальність, це й постійні несподіванки. Дитяче мистецтво  має  дуже  гарну енергетику ’’.

                                                                       Тетяна Кожаєва

’’ Студія  особлива тим, що у  викладацькому складі всі практикуючі  художники .Я дуже серйозно  ставлюся  до дитячого мистецтва,  оскільки  вважаю його  взагалі  окремим напрямком у мистецтві . Ми, професійні  художники  маємо  повчитися    у  дітей,  бо вони мають цю безпосередність,чистоту, любов, яку доросла людина  часто губить ’’.                       

                                                                          Лідія  Борисенко.

’’ Наша студія одночасно й унікальна і традиційна. Я вважаю, що головне завдання викладача, працює  з дітьми, - це  розкрити їхню індивідуальність, неповторність, їхній  безпосередній світ, емоції, які притаманні тільки дітям ’’.

                                                                              Віра Черниш.

’’ Особливість  студії  в тому,  що тут  можуть навчатися і діти, і дорослі.  Студія слухає кожного і намагається  розвивати індивідуально. Адже є надзвичайно  цікаві  непро-фесійні  художники,наприклад, Марія Примаченко.’’  

                                                                          Наталія Борисенко.

’’ До  студії   приходять люди  різного віку, з ними  доводиться починати  з нуля , та  головне – допомогти  людині розкритися.  Для  наших учнів  студія   не просто  місце,  де можна  навчитися, а ще й середовище  для  спілкування    однодумців ’’.     

                                                                            Віктор Левченко .

 

                                                                                          

Довольно часто наши детские увлечения, мечты, желания так и остаются в ушедшем детстве. «Взрослая жизнь» - другие интересы, заботы, проблемы. Но порой, в результате «случайных» (ведь, говорят, что ничего случайно не происходит) событий – телефонных звонков, поездок, знакомств – вдруг открываются двери в Детство..

Так произошло и у нас… - встреча со Студией (в уже далеко «недетском» возрасте), которая позволила вернуться в удивительный Мир изобразительного искусства – мир цвета, фантазии, творчества. Он, правда, немного изменился: появились перспектива, светотень, композиция ... но от этого не потерял своей привлекательности.

Огромное спасибо вдохновителю и руководителю Студии  Н.Н.Гроху, нашим Учителям – Н.В.Борисенко и В.Л.Левченко за эту радость!

И пусть не все ученики становятся профессиональными художниками ( я думаю не в этом главная задача Студии) , однако, каждый получает возможность иначе, по-другому взглянуть на окружающий мир и на себя – раскрыть свои, до того неизвестные, стороны, таланты.

С благодарностью, уважением и любовью, с пожеланием творческого и «коммерческого» процветания всему коллективу Студии!

 

                                                                                             Ирина и Андрей Гроха

 

 

Минули роки і я з трепетом в душі згадую ті чарівні миті, які провела в стінах студії. Пригадую спілкування з нашими наставниками, котрі бачили в кожному з нас щось особливе і неповторне, допомагали розкритися, знаходили необхідні слова підтримки, що надихали нас на створення робіт.

  Художня студія - це, насамперед, яскравий живий організм, який проростає крізь асфальт сірої буденності. Для мене студія стала рятівним джерелом і ковтком свіжого повітря в задимленому мегаполісі 90-х років минулого століття. Тут можна було не тільки творити, а й зустріти найкращих друзів на все життя і знайти своє кохання...

  Пізнавати, входити в світ мистецтва нам щиро допомагали прекрасні художники і педагоги, справжні професіонали своєї справи : Перевальський Василь Євдокимович, Пацієвський ..., Борисенко  Наталя Валентинівна, Крижанівський Віктор Володимирович, Трубніков Анатолій Михайлович.

   Художня студія для мене - це незмінний директор і душа цього життєдайного  джерела  мистецтва Микола Никифорович Грох. Він і зараз залишається для всіх нас і другом , і батьком, і найліпшим порадником у житті.

Я з великою вдячністю і ностальгією  згадую яскраві роки, проведені в художній студії, коли ми всі були з головою занурені в мистецтво, жили у світі, який і сьогодні захищає нас від зневіри і нудьги.

 

                                                            Антоніна  Адамчук