Навчання в студії не було подібне на звичайну школу, а більше нагадувало зібрання однодумців, які бажали пізнати щось нове  та, просто, дуже хотіли малювати.  Викладачі студії створювали  індивідуальну програму для кожного з учнів, розуміючи їх здібності та можливості. Заняття могли відбуватися дуже тихо, спокійно, коли кожен був зайнятий своєю роботою. А були й дні, коли ми просто збиралися за дружнім столом - пили чай, вели розмови, переглядали книги та фотографії, і слухали цікаві розповіді своїх вчителів. В ці миті народжувалися цікаві ідеї та думки, а творчий настрій проникав глибоко усередину душі, ще несформованої  особистості. Надалі, це відчуття прекрасного, підштовхнуло мене на навчання в Художній Академії, а тепер і на викладацьку діяльність.

Також, роки навчання в студії, на все життя зблизили мене з чудовими людьми (моїми одногрупниками), які стали мені тепер родичами.

За це все я найбільше вдячна директору студії, Миколі Никифоровичу, який і дотепер лишається для мене найщирішим критиком, поціновувачем і людиною, яка мене підтримує. А я, в свою чергу, називаю його своїм «творчим хресним батьком»!

Людмила Гавриш (Коваленко), викладач кафедри фундаментальних дисциплін Косівського інституту прикладного мистецтва та дизайну, Львівської національної академії мистецтв.

Згадую, як прийшла вперше до студії. Мені було 5 років. Саме вона найсильніше вплинула на мій подальший розвиток. Бо саме там я почала пізнавати світ з нового боку, дивитись на нього «новими» очима. Саме там я дізналась, що хмари бувають усіх відтінків райдуги, як красиво вигинаються пелюстки на квітах та яке, насправді, чудернацьке у людини вухо. Я вдячна за те, що мене навчили бути художником, навчили відображати навколишній світ не тільки технічно правильно, але й з душею.

 

Червінська Ніна Олександрівна 25 років

·         Це   просто  чудово , що існує така студія , яка дає змогу  розкрити  в людині  талант , який , можливо , дрімав, раніше. Хочу  подякувати    викладачам  Коваленко   Андрію  Вікторовичу та  Леонорі  Іванівні Якимащенко  , які своїм прикладом  надихнули  нас на творчість.  Також  дякую Гроху Миколі Никифоровичу за те, що створив  і підтримує художню  студію , та дбає про тих , хто хоче творити гарне,добре та світле.

Шведенко Тамара.

 

Я пришёл в художественную студию, когда мне было  5 лет.  За огромной деревянной  дверью мне открылся новый мир – творчества.  В этом  мире с помощью карандашей, кисти и красок можно было выразить свои мечты на бумаге . В раннем возрасте я увлёкся историей, и поэтому мне очень нравилось рисовать военные действия прошедших столетий. Я всегда находил поддержку от Николая Никифоровича Гроха. После окончания школы я поступил в Киевский экономический  университет. В данный  момент учусь в Венском университете экономики и бизнеса. В  процессе  обучения нужно делать много консалтинговых презентаций . Благодаря  опыту, приобретённому в  художественной студии, мои  презентации имеют отличный  дизайн и получают наивысшие баллы.   Я  очень благодарен художественной студии, которая сыграла ключевую роль в формировании той  среды, в которой я рос.

                                                                                                                      Дмитрий Кравченко.

                                                                                                                      Зальцбург ,4.08.2013

Наша художественная студия – это такое  волшебное место, где вполне может осуществиться мечта  научиться так рисовать и писать маслом, что сам невольно воскликнешь: как же здорово получилось!

                                                                                                                      Олег Леонидович Малов.