Ми пишаємося нашими викладачами, які є цікавими, різними творчими особистостями, зі своєю власною манерою, світобаченням та устремліннями.

Тому перш за все в нашій студії ви навчаєтесь у Майстра в найвищому розумінні цього слова, знання передаються від вчителя до учня від найменших деталей -як тримати олівець, як вибирати папір та полотно, до глобального розуміння композиції та відчуття кольору.

Керівник студії Грох Микола Никифорович

Засновник та незмінний директор нашої студії з 1994 р.

Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва на архітектури, навчався у видатного українського графіка Василя Касіяна.

Багато років працював над оформленням художньої літератури та в станковій графіці. Лауреат численних мистецьких премій. 2013 р. -Народний художник України.

У кін. 1990-х почав активно працювати в надзвичайно складній, “ювелірній” техніці акварелі і став визнаним майстром.

Кожаєва Тетяна Олексіївна

Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, факультет образотворчого мистецтва, викладач М. Кириченко

Працює в різноманітних графічних техніках, з аквареллю та кольоровою тушшю, олійними фарбами.

Багато років працює головним художником Палацу дітей та юнацтва, авторка понад сорока проектів оформлення театральних вистав, дизайну костюмів і т.д. Викладає живопис у гуртку образотворчого мистецтва. Відмінник освіти України та відмінник столичної освіти. Вміє знаходити підхід до самих “колючих” підлітків.

Викладає у студії з 1994 р.

Левченко Віктор Леонідович

Пише ікони, портрети, пейзажі, натюрморти у реалістичній манері, реставрує ікони та олійні кар­тини. Лауреат численних мистецьких премій.

Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, навчався у видатної української художниці Валентини Виродової-Готьє.  У 2018 р. отримав звання Заслуженого художника України.

Викладає у студії з 1996 р. 

Якімащенко Леонора Іванівна

Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, майстерня В.І. Гуріна.

Працює олійними та акриловими фарбами, використовує різні графічні техніки, а також авторські мішані техніки, тиснення.

Лауреатка численних мистецьких премій

Викладає у студії з 2013 р.